Новые товары

Сестри Грімм. Таємниця червоної руки. Книга 2

Новое

1 Шт.

Внимание: ограниченное количество товара в наличии!

Для Сабріни Ґрімм жити поміж казковими персонажами — означає завжди бути готовою до неприємностей. Крім того, щось не так в її новій школі. Дорослі видаються занадто злими, діти — надто сонними, а вчитель фізкультури постійно змушує гратися у викидайла. Ну й, звісно, молодша сестра, Дафна, займає весь її час. (Хоча Білосніжка, яка викладає у молодших класах, дуже добра вчителька!) Але коли вчителя Сабріни, містера Грюмнера, знайшли завинутого в гігантську павутину, навіть безтурботна Дафна переконалася, що у школі Феріпорт-Лендінга не бракує проблем із монстрами.

Подробнее

50,00 ₴

- +

Быстрая покупка

Для Сабріни Ґрімм жити поміж казковими персонажами — означає завжди бути готовою до неприємностей. Крім того, щось не так в її новій школі. Дорослі видаються занадто злими, діти — надто сонними, а вчитель фізкультури постійно змушує гратися у викидайла. Ну й, звісно, молодша сестра, Дафна, займає весь її час. (Хоча Білосніжка, яка викладає у молодших класах, дуже добра вчителька!) Але коли вчителя Сабріни, містера Грюмнера, знайшли завинутого в гігантську павутину, навіть безтурботна Дафна переконалася, що у школі Феріпорт-Лендінга не бракує проблем із монстрами. Чи зможуть сестри Ґрімм розкрити злочин?

Автор Майкл Баклі
Переводчик О. Мокровольский
Иллюстратор Пітер Фергюсон
Издательство Махаон
Серия Сестри Грімм
Год выпуска 2009
ISBN: 978-966-605-927-0
Количество страниц 352
Формат 140x180 мм
Переплёт Твердый переплет

Продукты в этой же категории

 • 100,00 ₴ 100,00 ₴

  Лесной мир полон необыкновенных

  Лесной мир полон необыкновенных приключений, а также загадочных преступлений. Вот почему - два друга - находчивый пес Фу-Фу и доверчивый кот Кис-Кис открывают детективное бюро, и очень вовремя. Из местного музея пропадает самый ценный экспонат - Статуя собаки с алмазными глазами. Сыщики не раздумывая берутся за дело. Но если бы они знали, какие опасности их подстерегают и кто настоящий преступник...

  100,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 50,00 ₴ 50,00 ₴

  Сабріні й Дафні Ґрімм -

  Сабріні й Дафні Ґрімм - прапрапрапраправнучкам знаменитих казкарів Братів Ґріммів, що, як каже їхня бабуся, були аж ніяк не вигадники, а сумлінні літописці,-доля готує чимраз дивовижніші й захопливіші пригоди. Сабріна вже ні на мить не може зволікати — вона за всяку ціну вирішила врятувати своїх зниклих батьків. Чарівні сірники допомогли їй знайти маму і тата, яких зачакловано страшним закляттям. Та якось, читаючи щоденник свого предка Сполдинга Грімма, Сабріна виявила згадку про меч Чорного Рицаря, який руйнує щонайсильніші чари.

  50,00 ₴
  Availability: В наличии
Scroll