Новые товары

Визначні пам'ятки Західної України

Новое

1 Шт.

Внимание: ограниченное количество товара в наличии!

У виданні розкрита історія областей Західної України, проілюстрована фотографіями замків і фортець, старовинними зображеннями, портретами власників, їхніми гербами, географічними картами, різноманітними малюнками на історичну тематику (лицарі, зброя, мечі, іцити тоїцо).

Подробнее

200,00 ₴

- +

Быстрая покупка

У виданні розкрита історія областей Західної України, проілюстрована фотографіями замків і фортець, старовинними зображеннями, портретами власників, їхніми гербами, географічними картами, різноманітними малюнками на історичну тематику (лицарі, зброя, мечі, іцити тоїцо).


The Famous Sights of Western Ukraine
This book tells the fascinating history of the ancient castles and fortresses scattered throughout the regions of Western Ukraine. Illustrated with ancient images and modern photos alike — including the owners' portraits and coats of arms — you will find unusual information and pictures of everything from churches and castle walls to knights, weapons, swords and shields.

Автор Георгий Мунин, Христо Роглев
Переводчик Галина Теличук
Издательство Книга
Год выпуска 2008
ISBN: 978-966-8314-55-1
Язык издания украинский, английский
Количество страниц 176
Формат 200x290 мм
Переплёт Твердый переплет
Мелованная бумага Да

Продукты в этой же категории

 • 300,00 ₴ 300,00 ₴

  Альбом «З української старовини»

  Альбом «З української старовини» Микола Самокиш задумав видати разом зі своїм другом харківським художником Сергієм Васильківським. Пояснювальний текст до альбома написав відомий український історик Дмитро Яворницький. Оповідь супроводжують малюнки.Видання доповнює ілюстрований додаток,укладений з творів української тематики вітчизняних та зарубіжних художників.

  300,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 50,00 ₴ 50,00 ₴

  І. Історія первісного суспільства на

  І. Історія первісного суспільства на теренах України ; ІІ. Перші держави. Антське царство як зародок української народності і державності ; ІІІ. Українська імперія - Київська Русь ; IV.Галицько-Волинське князівство - Королівство Русі ; V. Україна в Литовсько-Руський період і добу Речі Посполитої (1340-1648) ; VI. Регіони України у середині XV - сер. XVII ст. Запорізька Січ. Кримське ханство ; 

  50,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 0,00 ₴ 0,00 ₴
  В корзину

  Хто ми, українці, звідки ми, де наші

  Хто ми, українці, звідки ми, де наші корені — ці проблеми досліджує у своїй праці Олексій Братко-Кутинський. Вчений відкрив феномен України, на багатому фактичному матеріалі показав незвичайність, унікальність землі, на якій розташована наша держава, її місце у космосі, а отже й унікальність українського етносу, породженого цією землею. 

  0,00 ₴
  Availability: Out stock
 • 50,00 ₴ 50,00 ₴

  Книга є ретельно відредагованим і,

  Книга є ретельно відредагованим і, за словами автора,приладженим для учнів і початківців виданням "Ілюстрованної історії України".Вона повністю відповідає концепції вченого,правові засади - все те, що створює долю народу. 

  50,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 80,00 ₴ 80,00 ₴

  Авторові книги Михайлу Грушевському

  Авторові книги Михайлу Грушевському (1866-1934) безумовно належить перше місце в ієрархії українських істориків- в сучасній Україні він один із самих популярних. За допомогою фотографій пам'яток писемності та мистецтва, портретів історичних діячів та визначних місць читач знайомиться з особливостями старого побуту і художньою творчістю різних епох. 

  80,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 250,00 ₴ 250,00 ₴

  У видайні розповідається про

  У видайні розповідається про історію, легенди, архітектурні пам'ятки відомих українських сіл, які зробили значний внесок в історію України. Книга ілюстрована унікальними фотографіями природи, будинків, церков, замків, фортець та палаців, портретами відомих людей. Видання призначене для збереження реліктів, унікальних пам'яток архітектури та історії цікавих сіл України, що сприяє формуванню національної самосвідомості та історичної пам'яті українського народу.

  250,00 ₴
  Availability: В наличии
 • 2014 - рік, коли українська і

  2014 - рік, коли українська і європейська спільнота святкувала 500-річчя битви при Орші, у якій військо Великого князівства Литовського на чолі з українським князем Костянтином Івановичем Острозьким здобуло блискучу перемогу. З нагоди видатної історичної події, видавництво «Балтія-Друк» предcтавляє великий міжнародний проект «КНЯЗІ ОСТРОЗЬКІ», присвячений представникам одного з найвідоміших українських родів в українській історії XIV –початку XVIІ ст., що займали високі адміністративні та військові посади в Польсько-Литовській державі.

  600,00 ₴
  Availability: В наличии
 • Радзивіли - один з найвідоміших і

  Радзивіли - один з найвідоміших і найвпливовіших магнатських родів Великого князівства Литовського. Сконцентрувавши у своїх руках величезні багатства і владні прерогативи, представники цього роду, що складали правлячу еліту держави, визначали основні напрямки діяльності країни у XV-XVIII століттях, а також шляхи європейської політики. Видання складається з трьох книг - дослідження діяльності князівського роду Радзивілів в Україні, Литві, Білорусії, їхній вклад в історію та культуру цих держав. 

  600,00 ₴
  Availability: В наличии
Next Previous
Scroll