Фильтр

Автор

Формат

Цена

0₴ - 45₴

Язык издания

No choice available on this group

Коли ще звіри говорили

40,00 ₴

Збірка казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили» вперше вийшла у 1899 р., друге видання з\'явилось у 1903 році. До цієї збірки Франко додав передмову: «Оці байки, що зібрані в тій книжечці, то старе народне добро... Вони найбільше відповідають смакові дітей від 6 до 12 літ, заставляють їх сміятися і думати, розбуджують їх цікавість та увагу до явищ природи».

Казки сподобаються дітям молодшого шкільного віку, розбудять їхню фантазію, викличуть сміх, примусять подумати, спонукають краще придивлятися до життя.

Том Сойєр

40,00 ₴

У цьому творі Марк Твен детально описав своє дитинство в портовому Ганнібалі. Том Сойєр – це власне сам Марк Твен, а в тітці Поллі, яка його виховала, можна впізнати матір автора. Читаючи книжку про Америку тих років, легко розуміємо, в яких умовах виховувався Марк Твен, в які ігри грав та про що мріяв.

Героями книжки є Том Сойєр і Гекльбері Фінн, 12-річні хлопчаки, мешканці маленького провінційного американського містечка Сент-Пітерсберг. Вони не люблять ходити до школи, а воліють жити насиченим вуличним життям, вміло ухиляючись від проблем та повчань дорослих.

Куди тече та річка?

30,00 ₴

Перша частина великої трилогії Уласа Самчука під назвою "Волинь". В основі твору - дитячі спогади самого автора. Улас Самчук, як і його герої, умів радіти світові й будувати у собі власний, заснований на добрі. 

Тіні забутих предків

30,00 ₴

Даже если бы на этой пластинке была всего лишь одна повесть – ее стоило бы иметь в своей фонотеке. "Тени забытых предков"... Даже сложно сегодня представить, у скольких людей по всему миру это название теперь ассоциируется не просто с украинским кино – с украинской культурой и Украиной вообще. И в этой связи Украина предстает не простой, повседневной – а глубокой, загадочной, мифической, мистической...

Нечиста сила

30,00 ₴

В збірці казок "Нечиста сила" автор вирішив оживити спогади свого дитинства, переосмислити образи Фолкльорно-казкових представників "Неіснуючого, невидимого світу", по-новому потрактувати персонажів української міфології, зокрема "нечисту силу". 
Василь Король-Старий у пердмові до збірки "Нечиста сила" писав: "Дарма, що інтелігентні люди ставляться до "нечистої сили" з легкою та добродушною посмішкою. 

Драми Лесі Українки. Диск 1

30,00 ₴

Театр був любов\'ю великої Лесі, і ця любов живила її творчість протягом усього життя. Радіотеатр репрезентував, і репрезентуватиме цілком своєрідний жанр,що посідає значне місце в доробку геніального  поета і національній літературі загалом.Драматичні поеми, п\'єси легендарної Лесі Українки - скарбниця національного і світового театру.

Драми Лесі Українки. Диск 2

30,00 ₴

Театр був любов\'ю великої Лесі, і ця любов живила її творчість протягом усього життя. Радіотеатр репрезентував, і репрезентуватиме цілком своєрідний жанр,що посідає значне місце в доробку геніального  поета і національній літературі загалом.Драматичні поеми, п\'єси легендарної Лесі Українки - скарбниця національного і світового театру.

Час прекрасний

30,00 ₴

За останнє десятиріччя мало про кого було сказано стільки всілякого та різного, як про Юрія ПОКАЛЬЧУКА: “Юрій Покальчук як письменник і людина може хоч кого ввести в оману” (В.Медвідь), “Покальчук зводить рахунки з комплексами підсвідомості з болісною неспроможністю пригадати в собі дитину” (К.Родик)... 

Танці в масках

30,00 ₴

Відвертий дівочий щоденник, цнотливість і беззахисність якого тим гостріша, що пише його молода кореянка, людина не так загадкової, як, радше, наївної для пересічного європейця культури. І «діалог культурraquo; (у тому числі — «конфлікт інтерпретацій») стає в Денисенко вельми несподіваним для вречевлення традиційно «вічних» для мистецтва тем.

Мальва Ланда

30,00 ₴

Роман Юрія Винничука «Мальва Ланда» – справжній виклик для сучасного читача вже навіть тому, що нині рідко кому вдається подужати 540 сторінок. Стільки в українській прозі вже не пишуть ані Шевчук, ані Загребельний. 

Страж Гора. Аудіокнига

30,00 ₴

«Страж-гора» – роман з народних вуст, розповідь жінки, яка народилася на початку 20-го століття і прожила в одному селі майже 80 років. Яскраву, колоритну, збагачену оповідками, приказками, співанками розповідь, переживаєш разом з нею, її родиною, ї сусідами, людьми, які з тих чи інших причин з`явились в її житті…

Непрості

30,00 ₴

Читаючи Прохаська, можна згадувати Августина Блаженного і французький "новий роман". Але можна і не згадувати,бо власний голос є - і цього досить: у ньому розчиняються всі чужі слова.Книга для дорослих!

Намір

30,00 ₴

Зараз Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах не викреслює розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. 

Зів'ялі квіти викидають

30,00 ₴

Роман передає історію життя двох актрис радянських часів, що знайшли своє кохання в обличчі одного з успішних сценаристів того ж таки радянського кіно. Але доля звикла грати відданими акторами життя - одна з них стала дружиною сценариста, інша - незамінною забавкою. 

Лебедина зграя

30,00 ₴

Творчість Василя Земляка практично з перших його серйозних кроків в літературі привернула до себе увагу, а після появи "Лебединої зграї" письменник на тривалий час став об\'єктом дискусій про українську прозу 70 -их років, хоча спершу критика була не велими одностайною в оцінці цього роману. Та все ж він був опублікований та зібрав достатню кількість прихильників.