Фильтр

Автор

Формат

Цена

0₴ - 45₴

Язык издания

No choice available on this group

Коли ще звіри говорили

40,00 ₴

Збірка казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили» вперше вийшла у 1899 р., друге видання з\'явилось у 1903 році. До цієї збірки Франко додав передмову: «Оці байки, що зібрані в тій книжечці, то старе народне добро... Вони найбільше відповідають смакові дітей від 6 до 12 літ, заставляють їх сміятися і думати, розбуджують їх цікавість та увагу до явищ природи».

Казки сподобаються дітям молодшого шкільного віку, розбудять їхню фантазію, викличуть сміх, примусять подумати, спонукають краще придивлятися до життя.

Том Сойєр

40,00 ₴

У цьому творі Марк Твен детально описав своє дитинство в портовому Ганнібалі. Том Сойєр – це власне сам Марк Твен, а в тітці Поллі, яка його виховала, можна впізнати матір автора. Читаючи книжку про Америку тих років, легко розуміємо, в яких умовах виховувався Марк Твен, в які ігри грав та про що мріяв.

Героями книжки є Том Сойєр і Гекльбері Фінн, 12-річні хлопчаки, мешканці маленького провінційного американського містечка Сент-Пітерсберг. Вони не люблять ходити до школи, а воліють жити насиченим вуличним життям, вміло ухиляючись від проблем та повчань дорослих.

Куди тече та річка?

30,00 ₴

Перша частина великої трилогії Уласа Самчука під назвою "Волинь". В основі твору - дитячі спогади самого автора. Улас Самчук, як і його герої, умів радіти світові й будувати у собі власний, заснований на добрі. 

Марія

30,00 ₴

"Марія", мабуть, перша правдива книга, присвячена українському Голодоморові 1932-33 років – адже її було написано у 1933 році. Написано так, що часом кров холоне – хоча, здавалося б, тут практично немає сцен жорстокості і насильства. Принаймні, у звичному вже для сучасного суспільства сенсі. Я маю на увазі, що, якщо ви чекаєте на купу хронікальних подробиць – їх тут немає. А що тут є – так це глибока і дуже людяна історія про долі звичайних українських селян. Працьовитих, простих і мудрих – а саме на таких людях у всі часи і трималася жива земля. 

Тарас Шевченко Поезія

30,00 ₴

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов\'ю і славою. 
Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина - одна з найбільших вершин людського генія. Шевченко - велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

Земля

30,00 ₴

Ольга Кобилянська - одна з найвидатніших письменниць української літератури хх століття. Одним з найбільших творів письменниці є повість"Земля". Уцьому творі Кобилянська рішуче розриває з традиціями в українській літературі змальовувати землю як"добро", як те, чим людина завдячує за дане їй життя. Навпаки,вона показує як земля, зокрема прагнення мати її за будь-яку ціну, знищує моральну людину,робить її здатною на найбільші злочини.

Інститутка

30,00 ₴

 "Институтка", "Три доли", "Павло Чернокрыл" – это уже период расцвета мастерства, когда писательница разрабатывает жанры психологической повести и рассказа. Примерно в то же время она пишет историческую повесть-сказку "Кармелюк" – мне кажется, это произведение стоит несколько особняком. Хотя бы потому, что это не совсем повесть – как по мне, это настоящая поэзия, записанная прозой. Впрочем, манере М. Вовчок вообще присуща глубокая поэтичность – внутренняя. Как способность малым количеством слов выразить большую – и простую одновременно – красоту.

Захар Беркут Зібрання творів. Частина 1

30,00 ₴

Когда называют Ивана Франко Каменотесом, то, думаю, имеют ввиду не только известное его стихотворение. Ведь каменотес или, может, каменщик – не просто человек, выполняющий грубую работу. Это – человек, творящий из твердой земли и вдохновения обычные дома и дворцы для тела человеческого. Франко из твердого слова и огненной натуры – творил жилища человеческому духу. И не один дом он возвел – целые города.

Тигролови

30,00 ₴

Книга написана під час Другої світової війни, на літературному конкурсі 1944 року у Львові вона отримала першу премію. У цьому романі чи не вперше, за роки ще до Солженіцина, чесними словами сказано про табори радянські, про режим тодішній. Адже і сам Багряний знав про це за власним досвідом – у 1932-37 відбував заслання на Далекому Сході.

Панас Мирний. Повія

30,00 ₴

Нужда та переслідування місцевих багатіїв женуть красуню Христину з рідного села на заробітки в місто. Але й там вона не знаходить щастя – знов насильство, підлість, брехня, що завдають їй болю і страждань, штовхають у прірву.

Фієста

30,00 ₴

Справжній успіх прийшов до письменника після того, як він опублікував свій перший роман "І сонце сходить" (друга назва – "Фієста"). Епіграфом до цього роману є слова, які пізніше стали всесвітньо відомими: "Ви всі – втрачене покоління". Після публікації "Фієсти" вони стали широко відомими і почали використовуватися для позначення певного соціально-психологічного феномену: словами "втрачене покоління".

Твори. Марко Вовчок

30,00 ₴

Видатна українська письменниця-демократка Марко Вовчок прийшла в літературу наприкінці п’ятдесятих років минулого століття. Ідейними натхненниками, справжніми володарями дум передових людей в Росії і Україні в ті роки були революційні демократи, великі просвітителі Герцен, Шевченко, Чернишевський, Добролюбов, Некрасов, Салтиков-Щедрін.

Записки Кирпатого Мефістофеля

30,00 ₴

«Записки Кирпатого Мефістофеля» чи не найгармонічніший Винниченків твір.Саме в ньому повернення від умоглядної «теорії» до вічних істин постає як доконаний факт.У цьому романі, попри всі драматичні морально-психологічні колізії, є той внутрішній лад, якого бракувало багатьом іншим творам В. Винниченка, сум’ятливим, дражливим, сповненим суперечностей. Лад цей залишає відчуття віднайденого світла. Світла вічних істин.

Лебедина зграя

30,00 ₴

Творчість Василя Земляка практично з перших його серйозних кроків в літературі привернула до себе увагу, а після появи "Лебединої зграї" письменник на тривалий час став об\'єктом дискусій про українську прозу 70 -их років, хоча спершу критика була не велими одностайною в оцінці цього роману. Та все ж він був опублікований та зібрав достатню кількість прихильників.

Зів'ялі квіти викидають

30,00 ₴

Роман передає історію життя двох актрис радянських часів, що знайшли своє кохання в обличчі одного з успішних сценаристів того ж таки радянського кіно. Але доля звикла грати відданими акторами життя - одна з них стала дружиною сценариста, інша - незамінною забавкою.