Фильтр

Автор

Формат

Цена

30₴ - 105₴

Язык издания

No choice available on this group

Ярослав Гашек. Пригоди бравого вояка Швейка. (mp3). 4 CD.

100,00 ₴

Для величезної кількості людей, якщо їх спитати про Чехію, однією з головних асоціацій будуть Гашек та його Швейк. Можливо, навіть єдиною. А от якщо спитати про Швейка – далеко не завжди приходить на думку, що родом він саме з Чехії. І зовсім не тому, що країна нічим не примітна. Просто за майже сто років свого життя він вийшов дуже далеко за межі географічні та національні. Саме "Пригоди бравого вояка Швейка" екранізували вже понад 50 раз – і можна бути певним, що останні спроби не були останніми. Так само і переклади – мабуть, менше є мов, якими його не перекладено, ніж навпаки. 

Коли ще звіри говорили

40,00 ₴

Збірка казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили» вперше вийшла у 1899 р., друге видання з\'явилось у 1903 році. До цієї збірки Франко додав передмову: «Оці байки, що зібрані в тій книжечці, то старе народне добро... Вони найбільше відповідають смакові дітей від 6 до 12 літ, заставляють їх сміятися і думати, розбуджують їх цікавість та увагу до явищ природи».

Казки сподобаються дітям молодшого шкільного віку, розбудять їхню фантазію, викличуть сміх, примусять подумати, спонукають краще придивлятися до життя.

Том Сойєр

40,00 ₴

У цьому творі Марк Твен детально описав своє дитинство в портовому Ганнібалі. Том Сойєр – це власне сам Марк Твен, а в тітці Поллі, яка його виховала, можна впізнати матір автора. Читаючи книжку про Америку тих років, легко розуміємо, в яких умовах виховувався Марк Твен, в які ігри грав та про що мріяв.

Героями книжки є Том Сойєр і Гекльбері Фінн, 12-річні хлопчаки, мешканці маленького провінційного американського містечка Сент-Пітерсберг. Вони не люблять ходити до школи, а воліють жити насиченим вуличним життям, вміло ухиляючись від проблем та повчань дорослих.

Куди тече та річка?

30,00 ₴

Перша частина великої трилогії Уласа Самчука під назвою "Волинь". В основі твору - дитячі спогади самого автора. Улас Самчук, як і його герої, умів радіти світові й будувати у собі власний, заснований на добрі. 

Марія

30,00 ₴

"Марія", мабуть, перша правдива книга, присвячена українському Голодоморові 1932-33 років – адже її було написано у 1933 році. Написано так, що часом кров холоне – хоча, здавалося б, тут практично немає сцен жорстокості і насильства. Принаймні, у звичному вже для сучасного суспільства сенсі. Я маю на увазі, що, якщо ви чекаєте на купу хронікальних подробиць – їх тут немає. А що тут є – так це глибока і дуже людяна історія про долі звичайних українських селян. Працьовитих, простих і мудрих – а саме на таких людях у всі часи і трималася жива земля. 

Тарас Шевченко Поезія

30,00 ₴

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов\'ю і славою. 
Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина - одна з найбільших вершин людського генія. Шевченко - велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

Земля

30,00 ₴

Ольга Кобилянська - одна з найвидатніших письменниць української літератури хх століття. Одним з найбільших творів письменниці є повість"Земля". Уцьому творі Кобилянська рішуче розриває з традиціями в українській літературі змальовувати землю як"добро", як те, чим людина завдячує за дане їй життя. Навпаки,вона показує як земля, зокрема прагнення мати її за будь-яку ціну, знищує моральну людину,робить її здатною на найбільші злочини.

Інститутка

30,00 ₴

 "Институтка", "Три доли", "Павло Чернокрыл" – это уже период расцвета мастерства, когда писательница разрабатывает жанры психологической повести и рассказа. Примерно в то же время она пишет историческую повесть-сказку "Кармелюк" – мне кажется, это произведение стоит несколько особняком. Хотя бы потому, что это не совсем повесть – как по мне, это настоящая поэзия, записанная прозой. Впрочем, манере М. Вовчок вообще присуща глубокая поэтичность – внутренняя. Как способность малым количеством слов выразить большую – и простую одновременно – красоту.

Захар Беркут Зібрання творів. Частина 1

30,00 ₴

Когда называют Ивана Франко Каменотесом, то, думаю, имеют ввиду не только известное его стихотворение. Ведь каменотес или, может, каменщик – не просто человек, выполняющий грубую работу. Это – человек, творящий из твердой земли и вдохновения обычные дома и дворцы для тела человеческого. Франко из твердого слова и огненной натуры – творил жилища человеческому духу. И не один дом он возвел – целые города.

Тигролови

30,00 ₴

Книга написана під час Другої світової війни, на літературному конкурсі 1944 року у Львові вона отримала першу премію. У цьому романі чи не вперше, за роки ще до Солженіцина, чесними словами сказано про табори радянські, про режим тодішній. Адже і сам Багряний знав про це за власним досвідом – у 1932-37 відбував заслання на Далекому Сході.

Панас Мирний. Повія

30,00 ₴

Нужда та переслідування місцевих багатіїв женуть красуню Христину з рідного села на заробітки в місто. Але й там вона не знаходить щастя – знов насильство, підлість, брехня, що завдають їй болю і страждань, штовхають у прірву.

Фієста

30,00 ₴

Справжній успіх прийшов до письменника після того, як він опублікував свій перший роман "І сонце сходить" (друга назва – "Фієста"). Епіграфом до цього роману є слова, які пізніше стали всесвітньо відомими: "Ви всі – втрачене покоління". Після публікації "Фієсти" вони стали широко відомими і почали використовуватися для позначення певного соціально-психологічного феномену: словами "втрачене покоління".

Твори. Марко Вовчок

30,00 ₴

Видатна українська письменниця-демократка Марко Вовчок прийшла в літературу наприкінці п’ятдесятих років минулого століття. Ідейними натхненниками, справжніми володарями дум передових людей в Росії і Україні в ті роки були революційні демократи, великі просвітителі Герцен, Шевченко, Чернишевський, Добролюбов, Некрасов, Салтиков-Щедрін.

Записки Кирпатого Мефістофеля

30,00 ₴

«Записки Кирпатого Мефістофеля» чи не найгармонічніший Винниченків твір.Саме в ньому повернення від умоглядної «теорії» до вічних істин постає як доконаний факт.У цьому романі, попри всі драматичні морально-психологічні колізії, є той внутрішній лад, якого бракувало багатьом іншим творам В. Винниченка, сум’ятливим, дражливим, сповненим суперечностей. Лад цей залишає відчуття віднайденого світла. Світла вічних істин.

Лебедина зграя

30,00 ₴

Творчість Василя Земляка практично з перших його серйозних кроків в літературі привернула до себе увагу, а після появи "Лебединої зграї" письменник на тривалий час став об\'єктом дискусій про українську прозу 70 -их років, хоча спершу критика була не велими одностайною в оцінці цього роману. Та все ж він був опублікований та зібрав достатню кількість прихильників.