Список товаров бренда Веселка

Национальное издательство детской литературы «Веселка» - украинское издательство литературы для детей.

Национальное издательство детской литературы «Веселка»-украинское издательство литературы для детей.

Среди издательств детской литературы в Украине,издательство «Веселка» обладает наибольшим опытом,имеет славные традиции и историю.
За десятилетия работы издательством выпущено более 10000 наименований книг общим тиражом 1,5 миллиарда экземпляров изданий,адресованных детям разного возраста, а также их родителям и педагогам.
В нашем издательстве увидели свет детские произведения практически всех классиков украинской литературы,
сформировалось поколение современных писателей,
переводчиков и художников-иллюстраторов Украины.

Солдат Пешкин и компания. Сказки и рассказы

150,00 ₴

В книжку вошли лучшие сказки писателя Ефима Чеповецкого - Приключения бравого солдата Пешкина, Непоседа, Мякиш и Нетак, Мышонок Мыцик, а также рассказы о жизни современных ребят, о весёлых приключениях в школе, пионерских лагерях, дома.

Чеські народні казки

100,00 ₴
До збірки увійшли найвідоміші чеські народні казки про тварин, побутові та героїчні. Всі вони захоплюючі за сюжетом, проникнуті живим гумором і народною мудрістю. 

Вінніпезький вовк. Оповідання

100,00 ₴

До книжки увійшли найкращі, найвідоміші оповідання канадського письменника Ернеста Сетона-Томпсона (1860-1946). Закоханий у свою справу натураліст, він усе життя вивчав звірів та птахів Північної Америки і прагнув прищепити людям любов до дикої природи. З великим знанням і симпатією зображає письменник своїх героїв-тварин, мешканців лісових пущ і прерій.

Оповідання про славне Військо Запорозьке низове

100,00 ₴

Адріян Кащенко — автор багатьох повістей і оповідань для юнацтва, головною темою яких є події з часів козаччини й Запорожжя — «Славні побратими», «Запорозька слава», «На руїнах Січі» тощо. Книга «Оповідання про славне Військо Запорозьке» переносить нас у XVI століття. Романтичне освітлення історичної тематики, легкість викладу, знання історії й етнографії надали цьому творові великої популярності.

Книга майбутніх адміралів

100,00 ₴

Книга про мистецтво війни на морі, про історію Військово-Морського Флоту від найдавніших часів до сьогодні. У книзі сім розділів, основний із них присвячений розповіді про участь Радянського Флоту у Великій Вітчизняній війні, подвигу радянських моряків. У книзі сім розділів: Матроський, Старшинський, Курсантський, Мічманський, Лейтенантський, Капітанський, Адміральський. 

Шхуна "Колумб"

80,00 ₴
 Повість «Шхуна «Колумб» — це незвичайна історія на всі часи про міцну дружбу, небезпечні пригоди та справжній патріотизм підлітків з маленького рибальського селища. Вони викривають шпигуна, що прибув на Лебединий острів, де знайдений торіаніт, необхідний для розвитку воєнної промисловості. Відвага, вміння, честь допоможуть юнакам та дівчатам перемогти ворога. І сьогоднішнім підліткам, тим, що живуть у ХХІ столітті, потрібні таки герої, які захоплювали б своїми рисами й вчинками.

Каменный цветок

80,00 ₴

На страницах книги юные читатели найдут сказы Павла Петровича Бажова (1879-1950) о горном мастере Даниле и его семье `Медной горы Хозяйка`, `Малахитовая шкатулка`, `Каменный цветок`, `Горный мастер`. Увлекательное повествование дает пищу пытливому уму, заставляя задуматься о том, какова цена истинного мастерства, какое творение рук человека по-настоящему талантливо, насколько велико значение любви, верности и доброты. 

Цікава зоологія

80,00 ₴

В книжці в цікавій формі розповідається про науку біологію, про особливості життя тварин та їхньої поведінки. Автор знайомить читачів з відкриттями в галузі біології, з тим, як учені, взявши «патент» у природи, створили нову науку — біоніку.