New products

Тести. Перший рівень. Перші кроки. Для дітей 2–3 років
  • Тести. Перший рівень. Перші кроки. Для дітей 2–3 років

Тести. Перший рівень. Перші кроки. Для дітей 2–3 років

55,00 ₴

Автор проекту — Земцова Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, керівник Центру дошкільного розвитку і виховання дітей.

Мета розробленої автором методики — комплексний розвиток дитини відповідно до вимог сучасної дошкільної освіти. Методика О. М. Земцової формує в дітей не лише систему знань, а й позитивне ставлення до навчання, впевненість у власних силах і цілеспрямованість.

У цій серії ви знайдете книжки з тестовими завданнями трьох рівнів складності для різних вікових груп. Займаючись з маленькими учнями за книжками, ви зможете перевірити знання вашої дитини і дізнаєтеся, які навички варто розвивати.

Рекомендовано для занять із дітьми у дитячому садку і вдома.

Количество
Availability: Последние товары на складе

 

Оплата. Доставка

Вверх по реке, на север, в сопровождении живого корабля и серебристо-синего дракона пробирается Клубок Моолкина - последние из племени, кого удалось собрать пророку с золотыми глазами. Это чрезвычайно тяжелый и опасный путь, но змеиному народу не выжить, если он не доберется до гнездовья, где можно перезимовать в спасительных коконах и дать потомство.

Но даже если цель будет достигнута и из коконов вылупятся новые драконы, кто возьмется защищать и опекать их, беспомощных и неразумных, в истерзанном войной мире?

1 Шт.

Характеристики

Автор
Ольга Земцова
Издательство
Махаон
Серия
Розумні книжки
Формат
165x240 мм
Количество страниц
64
Переплёт
Мягкий переплет
ISBN:
978-966-917-263-1
Вес
150 г

Особые артикулы

В этой категории 16 товаров: