New products

Повернення з зірок
  • Повернення з зірок

Повернення з зірок

50,00 ₴

Герой роману «Повернення з зірок» космонавт Халь Брег довгий час літав на космічному кораблі в міжзоряному просторі. Під час польотів з ним трапилось багато захоплюючих і дивовижних пригод, але коли через сто двадцять сім років Брег повернувся з далеких світів на Землю, його чекали нові незвичайні пригоди й несподіванки — адже цілком1 змінилося життя, побут і звичаї людей.

Количество
Availability: Последние товары на складе

 

Оплата. Доставка

Роман оповідає історію астронавта Халя Брега. Він повернувся з космічної експедиції на Фомальгаут, котра через релятивістське уповільнення часу тривала близько 10 років. А на Землі за цей час минуло 127 років.
   Халь виявляє, що поки він подорожував на Землі склалось утопічне, незвичне для астронавта з минулого суспільство, без насильства і воєн. 
   Незабаром Халь дізнається, що в основі нової цивілізації лежить процедура бетризації, яка нейтралізує всі агресивні імпульси в мозку людини й підсилює інстинкт самозбереження. Однак у цієї процедури є і побічні ефекти, принаймні з точки зору Халя. Людство не схильне до ризику, зокрема, космічні польоти розглядаються як невиправданий авантюризм. Він та інші космонавти стають для суспільства чужими і навіть небезпечними, оскільки не були бетризовані. Перед головним героєм постає вибір: прийняти цінності нового суспільства чи стати вигнанцем...
1 Шт.

Характеристики

Автор
Станислав Лем
Издательство
Каменяр
Год выпуска
1976
Тираж
165 000
Количество страниц
224
Формат
130x200 мм
Переплёт
Твердый переплет
Вес
235 г

Особые артикулы

В этой категории 16 товаров: