New products

Олександр Довженко : Лiтопис життя. Фільми. Малюнки. Задуми
  • Олександр Довженко : Лiтопис життя. Фільми. Малюнки. Задуми

Олександр Довженко : Лiтопис життя. Фільми. Малюнки. Задуми

80,00 ₴

Цю книгу присвячено столітньому ювілею видатного кінорежисера, письменника, публіциста, художника Олександра Петровича Довженка (1894-1956).
  Фільми Олександра Довженка назавжди увійшли до скарбниці українського і світового кінематографа, значною мірою сприяли розвиткові кіномови, усвідомленню мистецтва кіно як невід'ємної частини національної і світової культури. "Звенигора", "Арсенал", "Земля", "Аероград", "Щорс" – ці та інші Довженкові твори незмінно викликали великий інтерес у кінематографічної громадськості, сприяли загальному авторитету екранної культури.

Количество
Availability: Последние товары на складе

 

Оплата. Доставка

  Автори цього видання зробили спробу представити наявні матеріали, що стосуються усіх фільмів О. Довженка, деяких його нереалізованих задумів, дати уявлення про непросту долю митця, той резонанс, що діставала його творчість в Україні та світі. Книга не претендує на повноту і наукову виваженість тексту – робота над повним академічним виданням творів О. Довженка, уточненням авторських версій кожного фільму, з'ясуванням кінематографічного, культурного, політичного контексту творів митця, сподіваємось, ще попереду.

1 Шт.

Характеристики

Автор
Т. Дерев'янко, Е. Глущенко, А. Козачина та ін.
Издательство
Искусство
Год выпуска
1994
Количество страниц
116
Формат
120х215 мм
Переплёт
Твердый переплет
Вес
240г

Особые артикулы

В этой категории 16 товаров: