New products

Дуже добре. Десятикласники
  • Дуже добре. Десятикласники
  • Дуже добре. Десятикласники
  • Дуже добре. Десятикласники
  • Дуже добре. Десятикласники
  • Дуже добре. Десятикласники

Дуже добре. Десятикласники

0,00 ₴
У літературній спадщині О. Копиленка найзначніше місце займає дилогія «Дуже добре» (1935), «Десятикласники» (1938), де автор, наслідуючи кращі традиції російської і української класичної літератури, творячи і розвиваючи вже нові принципи художнього дослідження характеру людини в стадії активного його формування, по суті закладав основи української дитячої та юнацької літератури, водночас призначаючи свої твори не лише для підлітків, а й для дорослих.
Количество
Availability: Нет в наличии

 

Оплата. Доставка

Інтерес до цих творів, як відомо, зберігається і донині. Але зовсім не тому, що вони належать до охоплених програмою позакласного читання. Це високохудожні «романи виховання», що зберігають своє пізнавальне і педагогічне значення, хоч створені були в епоху особливу і конкретні виховні завдання розв’язували специфічно. Для історика літератури, а водночас і для сучасного вчителя, важливо розкрити секрети нев’янучої популярності дилогії О. Копиленка, а також належність її літературному процесові 30-х років, де були і складності та суперечності, були й успіхи неперехідного значення.

Дилогія О. Копиленка чи не одразу після своєї появи принесла авторові виняткову популярність, бо читалася повсюдно і всіма.

Характеристики

Автор
Олександр Копиленко
Издательство
Молодь
Год выпуска
1972
Количество страниц
408
Формат
130x200 мм
Переплёт
Твердый переплет

Особые артикулы

В этой категории 16 товаров: